Преподавателите – групови отговорници по курсове и специалности както следва:

  1. I. ОКС „Бакалавър“
  2. 1. Социална педагогика:
  • I курс – гл. ас. д-р Юлияна Ковачка
  • II курс – ас. Елена Кондева
  • III курс – гл. ас. д-р Марияна Шехова
  • IV курс – доц. д-р Николай Цанков
  1. 2. Педагогика и образователен мениджмънт:
  • I курс – доц. д. н. Лидия Цветанова-Чурукова
  • II курс – доц. д-р Веска Гювийска
  • III курс – проф. д-р Невена Филипова
  • IV курс – доц. д-р Снежана Попова
  1. 3. Специална педагогика:
  • I курс – доц. д-р Пелагия Терзийска
  • II курс – ас. Мария Младенова
  • III курс – доц. д-р Мая Сотирова
  • IV курс – гл. ас. д-р Милена Левунлиева
  1. 4. Физическо възпитание и спорт:
  • I курс – гл. ас. д-р Илия Канелов
  • II курс – гл. ас. д-р Невяна Докова
  • III курс – гл. ас. д-р Стефан Кинов
  • IV курс – доц. д-р Даниела Томова
  1. 5. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:
  • I курс – доц. д-р София Дерменджиева
  1. 6. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:
  • II курс - гл. ас. д-р Славейка Златева
  1. 7. Специалност Предучилищна педагогика и чужд език:
  • III курс и IV курс - доц. д-р Веска Вардарева
  1. 8. Специалност Начална училищна педагогика и чужд език:
  • III курс и IV курс - доц. д-р Красимира Марулевска
  1. 9. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /РО/:
  • III курс и IV курс - доц. д-р Нино Михайлов
  1. 10. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:
  • I курс и II курс – ас. д-р Цветомира Иванова
  1. 11. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:
  • III курс и IV курс – ас. д-р Валентина Чилева
  1. II. ОКС „Магистър“
  2. Образователен мениджмънт /на български език/:
  • проф. д-р Ваня Георгиева
  • гл. ас. д-р Марияна Шехова-Канелова
  1. Образователен мениджмънт /на английски език/:
  • проф. д-р Ваня Георгиева
  • ас. Елена Кондева
  1. Специална педагогика /на български език/:
  • доц. д-р Пелагия Терзийска
  • гл. ас. д-р Милена Левунлиева
  1. Специална педагогика /на английски език/:
  • доц. д-р Пелагия Терзийска
  • ас. Елена Кондева
  1. Социална превенция и консултиране:
  • доц. д-р Снежана Попова
  1. Информационни технологии при обучението в НУВ:
  • доц. д-р Лидия Цветанова-Чурукова
  1. Педагогика за надарени деца:
  • доц. д-р Веска Гювийска
  1. Предучилищна педагогика - научен ръководител проф. д.н. Елка Янакиева, административен отговорник – гл. ас. д-р Блага Джорова
  2. Начална училищна педагогика - научен ръководител и административен отговорник доц. д-р Янка Стоименова
  3. Предучилищна и начална училищна педагогика – научен ръководител и административен отговорник – доц. д-р София Дерменджиева
  4. Педагогическо взаимодействие с деца с проблемно поведение - научен ръководител и административен отговорник доц. д-р Мариана Балабанова
  5. Предучилищна музикална педагогика:
  • доц. д-р Веска Вардарева
  1. Интеркултурно образование:
  • доц. д-р Анастасия Пашова
  1. Физическо възпитание и спорт:
  • доц. д-р Даниела Томова